2008. március 22., szombat

FM WORLD - Poland


Ha esetleg tudsz lengyelül, akkor minden szavát érteni fogod az alábbi filmnek.

HA pedig van olyan ismerősöd aki beszél lengyelül, játszd le nekik.

http://www.youtube.com/watch?v=b_gEDWz04Co&feature=related
HA pedig , még rovábbi filmet szeretnél látni erről az illatos témáról, akkor ez a film Neked szól.
http://www.youtube.com/v/aGyT8RkCjLo

FM Group poland History

FM GROUP jest międzynarodową firmą z branży perfumeryjnej działającą w sektorze MLM (Multi-Level Marketing). W Polsce FM GROUP działa od 2004 roku, natomiast dynamiczną ekspansję na rynki zagraniczne firma rozpoczęła już w roku 2005. Obecnie w skład FM GROUP wchodzi wrocławska centrala FM GROUP World oraz 31 oddziałów w kilkudziesięciu krajach w Europie, Ameryce Północnej, Australii, Afryce i na Bliskim Wschodzie. W planach firmy na rok 2008 znajduje się między innymi otwarcie filii w Japonii, Kamerunie, USA, Belize, Kostaryce i Indiach.
Z FM GROUP współpracuje 300 000 Dystrybutorów, w tym 100 000 w oddziale polskim, i liczba ta systematycznie się powiększa. Rozszerza się również asortyment FM GROUP – dziś, obok ponad stu linii zapachowych perfum i wód perfumowanych proponujemy także wysokiej jakości produkty perfumeryjne, między innymi balsamy do ciała, żele pod prysznic, dezodoranty, roll-ony, perfumy do włosów.
Od początku swego istnienia firma współpracuje z Perfandem – zakładem produkującym wysokiej klasy perfumy. Ta mieszcząca się w podwrocławskich Psarach firma szybko rozbudowuje swoją infrastrukturę w związku z rosnącymi wymaganiami FM GROUP. Drugim kluczowym partnerem FM GROUP jest niemieckie przedsiębiorstwo DROM Fragrances Interational – producent jednych z najlepszych kompozycji zapachowych.

http://www.perfumy.fm/

1 megjegyzés:

Időpont: 2008. március 23. 6:32 , Blogger bartosh15 írta...

zapraszam Cię na mój muzyczny blog! ściągaj teledyski, bądź na bieżąco! :)

Hi! I want to invite you for my music blog, you can download videoclips! :)

http://musicisthekeyblog.blogspot.com/

 

Megjegyzés küldése

Feliratkozás Megjegyzések küldése [Atom]

<< Főoldal